top of page

PRZYSTĘPNE CENY
ŚWIETNE WYNIKI

TOKKSA AERO jest doświadczonym i uznanym zespołem produkującym filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne oraz dokumentalno-przyrodnicze.


W naszej pracy kierujemy się potrzebami Klienta oferując fachowe doradztwo i świeże spojrzenie.
Od początku istnienia Firmy kładliśmy ogromny nacisk na jak najwyższą jakość i ponadczasowość swoich filmów.
To wszystko po to, aby nasi Klienci otrzymali znakomity produkt o niebanalnym charakterze spełniający najwyższe standardy.

TOKKSA AERO wyprodukowało już ponad 30 filmów dokumentalnych, reklamowych i promocyjnych dla największych instytucji oraz firm w Polsce takich jak: POWEN WAFAPOMP S.A., STALKOWENT, DE HEUS POLSKA, GRUPA PIEKUS, oraz wiele instytucji państwowych.

Ideą która przyświecała od momentu powstania firmy TOKKSA AERO jest nieinwazyjne łączenie nowatorskich rozwiązań w technologii filmowej z wyrafinowanym wyczuciem estetyki montażowej.
Priorytetem w realizacjach jest historia, ciekawa forma i dobrze ustawiony, często wyczekany kadr.
Łączymy dbałość o detale oraz staranność realizacji. Nie bez znaczenia jest dla nas scenografia oraz animacje komputerowe.


Celem nadrzędnym firmy jest jednak bardzo poważne traktowanie każdego odbiorcy. Chcemy dyskutować, a przez wdrażanie nowych form realizacji wywoływać dyskusje jednak bez posiłkowania się tanimi, komercyjnymi unikami.
Taki rodzaj działania jak na razie bardzo dobrze się sprawdza i pozwala nam na stały progres.

W 2012 roku wprowadziliśmy do swojej oferty zdjęcia lotnicze wykonywane przy pomocy specjalistycznego sprzętu latającego. Dzięki temu wachlarz naszych możliwości zyskał "nieograniczone horyzonty".
Realizacja zdjęć lotniczych w doskonały sposób może uzupełniać realizacje firmowe jak również stanowić osobną gałąź bazującą na usługach.

NC1A2924
NC1A4499
IMG_0328
NC1A2958
a2a (3)_1
NC1A2942
a26
a24
a2a (10)_1
De Heus_7
a11
De Heus_2
IMG_2687
a2a (1)_1
De Heus_5
a2a (4)_1
IMG_0440
IMG_0434
a2a (5)_1
De Heus_3
IMG_0390
Domki na Plaży
a2a (2)_1
bottom of page